Szare Wrzosowiska

...................Witaj po drugiej stronie medalu...................

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-12-02 15:51:42

 Gotrek

Właściciel

7414973
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 115
Punktów :   
ID: 102
Profesja: Strzelec wyborowy
Zamieszkały/a: Careogród
WWW

Ot

Czyli świat w prostych barwach off topu

Gra fabularna zawieszona do odwołania

1. Jestem doświadczonym graczem, a poziom niski bo na wbijanie mało chęci.

2. Lubuje się w grze fabularnej, rozpisuję publiczne i prywatne sesyje.

3. Nie rozgrywam sesji ero. Jeśli fabuła do tego doprowadzi, to zwyczajnie nastanie nowy dzień.

4. Luźną sesję (gdzie dzieją się cuda i więcej jest ot niż klimatu) też przyjmę, byle było przy czym gaworzyć

5. Jak mnie nie ma (i nie odpisuję) to znaczy, że jest powód. Poczekaj, a nóż się odezwę i wytłumaczę. Jeśli pojawiam się i nie odpisuję, upomnij się - a widelec zapomniałem?

6. Jestem otwarty na propozycje związania się krwią, śliną czy innym atrybutem ^^ rody szlacheckie czy bogatomieszczańskie raczej odpadają, chyba że chcą mieć takie "złe ziarno" do wyplenienia.

7.  Zainteresowana/ny moją postacią, ale nie masz pomysłu jak zacząć? Nie wiesz czegoś? Zastanawiasz się czy zapytać? Napisz, wspólnie łatwiej będzie nam rozwikłać tą zagadkę.

8. Nie wymagam talentu Tolkiena czy Grzędowicza. Wystarczy, że tekst będzie do rozszyfrowania i nie będzie sprawiał bUlu serca.

9. Jestem otwarty także na propozycje organizacji i pracy/najmu, w końcu z czegoś trza się utrzymać.

10. Mirkan jest szemranym charakterkiem, także oferty z tej strony mocy również mile widziane.

11. Mirkan jest banitą ściganym przez prawo Dol Velen a także sojusznicze państwa, które zdecydowały się rozciągnąć działanie listu gończego na swoje terytoria (w gestii MG). Fluff w zakładce "Banita"

12. Profil się zapełni wraz z rozwojem fabularnym postaci, więc zaglądaj co czas jakiś. A nóż coś nowego będzie.


Dawiej: - Eron, Gronrim, Belgar, Bork (jako krasnolud) - Viron (jako człowiek)
Aktualnie: - Gotrek (jako krasnolud)
Alt: - Garon (człowiek)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumcrazy.pun.pl www.elektronicyzst.pun.pl www.opaltour.pun.pl www.bitwa-bakugan.pun.pl www.sojuszpolnocno-zachodni.pun.pl